Apie mus

miege.lt - tai namų ir vaikų tekstilės elektroninė parduotuvė, kuriantiems jaukius ir harmoningus namus. Mūsų asortimente rasite gausų patalynės, antklodžių, pagalvių, rankšluosčių bei kitų namų tekstilės gaminių pasirinkimą.

Gamyboje naudojami tik kokybiški, natūralaus pluošto, 100% medvilnės, satino, drobės audiniai. Savo klientams galime pasiūlyti ne tik standartinių dydžių patalynę, bet ir pasiūti pagal individualius kliento poreikius. 

Platus audinių dizainų pasirinkimas leis išsirinkti net ir patiems įnoringiausiems, nes galime pasiūlyti nuo gėlių raštų iki modernaus ar klasikinio piešinio.

Namų tekstilės gaminiai tai praktiškos ir vertingos dovanos įvairioms gyvenimo progoms. Taupykite savo savo brangų laiką ir pasirūpinkite dovanomis neišeidami iš namų - internetinė parduotuvė miege.lt leis Jums tai padaryti patogiai ir greitai. Prekės pristatomos per 1- 5 darbo dienas nuo gauto apmokėjimo.

"Miegė" - Jūsų saldžiam miegui...

Jei susidomėjote "Miegės" gaminiais, ir Jums reikalinga konsultacija ar patarimas, susisiekite su mumis telefonu +370 690 70605 arba el. paštu info@miege.lt